Image

ضد عفونی کردن سبزیجات تابستانی با این محلول خانگی

ضدعفونی کردن سبزیجات با محلول های خانگی,نحوه ضد عفونی کردن سبزیجات

میوه ها و سبزیجات را با جوش شیرین و آب ضدعفونی کنید


سبزیجات و میوه های تابستانی به دلیل آلودگی های فراوانی که دارند باید حتما قبل از مصرف ضدعفونی شوند. به شما پیشنهاد می کنیم به جای استفاده از ضدعفونی کننده های شیمیایی با یک محلول خانگی سبزیجات را ضدعفونی کنید.


ضدعفونی کننده خانگی برای سبزیجات و میوه جات تابستانی درست کنید!!!
اگر خیال می کنید که سبزیجات و میوه های ارگانیک به دلیل اینکه به آفت کش و مواد شیمیایی آلوده نیستند بنابراین نیازی به تمیز شدن ندارد، اشتباه بزرگی را مرتکب شده اید.


میوه ها و سبزیجات حتی اگر آغشته به انواع آفت کش ها و مواد شیمیایی نباشند، باز هم حاوی موادی در سطوح خود هستند که می توانند برای سلامتی مضر باشند. ممکن است سبزیجات و میوه ها با کودهای طبیعی و تقویت کننده های خاک از جمله ورمی کمپوست رشد یافته باشد.


از این رو، تمیز کردن میوه ها و سبزیجات به کمک ترکیبی طبیعی حاوی جوش شیرین بسیار کارایی دارد. بی کربنات سدیم یا جوش شیرین یک ماده طبیعی بوده که به راحتی نیز قابل تهیه است. نکته مهم در مورد جوش شیرین این است که آن یک «آفت کش زیستی» محسوب می شود؛ بنابراین می تواند انواع باکتری، ویروس و قارچ را از بین ببرد.طرز تهیه محلول ضدعفونی کننده خانگی برای سبزیجات
نحوه تهیه این ترکیب کاملا ساده است. کافی است چند قاشق جوش شیرین را داخل یک یا دو فنجان آب ریخته و خوب هم بزنید تا محلول کمی چسبناک شود. سپس ترکیب به دست آمده را داخل یک اسپری یا ظرف بریزید.در حالت دوم، باید محلول را با یک برس به میوه ها یا سبزیجات بکشید. در مرحله آخر فراموش نکنید که باید آن میوه یا سبزیجات را با آب کاملا بشویید تا اثری از جوش شیرین بر روی آن ها باقی نماند.منبع : salamatnews.com


منبع :
بر چسب ها :

ضدعفونی کردن سبزیجات با محلول های خانگی

,

شستشوی سبزیجات تابستانی

,

ضد عفونی کردن سبزیجات تابستانی

,

نحوه شستشوی سبزیجات

,

شستشوی سبزیجات

,

طرز ضدعفونی کردن سبزیجات

,

طرز تهیه محلول ضدعفونی کننده خانگی برای سبزیجات

,

طرز تهیه محلول ضدعفونی کننده خانگی

,

طرز شستشوی سبزیجات

,

نحوه ضد عفونی کردن سبزیجات

,

ضد عفونی کردن سبزیجات تابستانی شستشوی سبزیجات تابستانی ضدعفونی کردن سبزیجات با محلول های خانگی

,